W piątki o godz. 16.30 zapraszamy na zupełnie nowe zajęcia – ACRO POLE KIDS, czyli zajęcia pole dance z elementami akrobatyki i tańca dla dzieci.

AcroPole KIDS to mistrzowska grupa, która w przyszłości będzie brała udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tanecznych oraz pole dance a także w pokazach i mistrzostwach na Świecie.
Ćwiczenia poprowadzą najlepsi tancerze – wielokrotni mistrzowie Świata i Polski.
Nie tylko będziemy ćwiczyć warsztat taneczny, ale również – rozwijać pasję do sportu, zaangażowanie w aktywny i zdrowy styl życia oraz siłę charakteru i motywację, która pozwoli odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia.

Spotkania będą swoistą trampoliną do rozwijania umiejętności, które wydobędą talent taneczny. Program zajęć zostanie specjalnie ułożony i przygotowany przez profesjonalnych instruktorów uczących na co dzień w Lejdis Studio Łódź.

Zajęcia poprowadzą tancerze mający doświadczenie w nauce dzieci i młodzieży, mistrzowie świata i Polski w wielu dziedzinach tańca.

Jest to niepowtarzalna okazja dla najmłodszych, by od dziecka uczyć się umiejętności od jednych z najlepszych i najzdolniejszych sportowców, w dziedzinie tańca i pole dance.

zapisy przyjmujemy mailowo:
[email protected]
lub telefonicznie 662 06 77 88
Majakowskiego 43, Zgierz