Natalia Matusiak
Natalia Matusiak
Absolwentka studiów licencjackich Akademii humanistyczno – ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec, specjalność: tancerz – choreograf. Aktualnie studentka studiów magisterskich Akademii humanistyczno – ekonomicznej w Łodzi na kierunku pedagogika, specjalność: pedagogika tańca i choreografia. Laureatka wielu Ogólnopolskich turniejów tańca. Nagradzana jako tancerka jak i zarówno choreograf. Finalistka konkursu Łódź Miastem Talentów kategorii Taniec. Tancerka w spektaklach Agnieszki Cygan ,,Demon Stróż” ,,Szach-Mat” w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi oraz AOIA w Łodzi. Tancerka Międzynarodowego festiwalu baletowego w Lądku Zdrój. Tancerka wielu performence’ow na terenie kraju i za granica. Juror podczas konkursów i turniejów tańca. Tancerka agencji tanecznych Show Time w Lodzi oraz Perfect Show. Tańczyła u boku wokalisty BIBA oraz wokalistki Ewy Janygi w Krakowie podczas występów na żywo. Uczy i zaraża swoją pasją dzieci młodzież oraz dorosłych. Grupy pod opieką Natalii zdobywają liczne nagrody podczas Ogólnopolskich konkursów i turniejów tańca.
OPIS ZAJĘĆ NATALII:
– Taniec nowoczesny (7-9 l.) – Wybuchowa mieszanka różnych stylów tańca takich jak hip hop, disco dance, jazz. Na zajęciach dzieci będą uczyły się techniki oraz choreografii. Zajęcia wykształcą w dzieciach wszechstronność.
– Taniec z szarfą gimnastyczną (choreografia) (9-12 l.) – (Każdy uczestnik zajęć ma obowiązek posiadać szarfę gimnastyczną) Łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki, tańca i umiejętności posługiwania się przyborami. Na zajęciach dzieci będą się rozciągać, uczyć się techniki oraz choreografii. Zapoznają się jak posługiwać się wstążką gimnastyczna podczas tańca.

– Modern Jazz (9-12 l.) – Jest tańcem kontrastów, łączącym w sobie zarówno dynamizm, jak i liryzm, przyspieszanie, jak i zwalnianie, podnoszenie jak i opadanie. Sama technika oparta jest na połączeniach podstawowych technik modern z izolacją, która jest charakterystyczna dla klasycznego tańca jazzowego. Jest to taniec w którym głównym celem jest przekazywanie emocji.

Dzięki na zajęciach będą się rozciągać, uczyć techniki jazz, modern jazz i balet. Będą uczyć się choreografii i kombinacji.
Dezyderiusz Głowacki (1)
Dezderiusz Głowacki (Dyzio)

Tancerz, choreograf, uczestnik programu You can dance , got to dance.
Współpracował w teledyskach z rapermi Kali ,Paluch ,Dj Decks oraz można go było zobaczyć na deskach teatru w Łodzi.
OPIS ZAJĘĆ DYZIA:
– Gimnastyka dla smyka (3-5 l) to zestaw nieskomplikowanych ćwiczeń, które mogą być wykonywane już przez najmłodsze maluchy. Pozytywnie wpływają na ich rozwój fizyczny, kształtując siłę, zwinność i zręczność. To również świetne przygotowanie do późniejszego profesjonalnego uprawiania innych sportów
– Hip-hop (5+) to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych. Można go zobaczyć w znanych filmach i teledyskach, a jego historia nieodzownie łączy się z muzyką o tej samej nazwie. Hip-hop zaliczany jest do Street Dance, czyli tańców ulicznych, i powstał na ulicach Nowego Jorku. Dzieli się na różne odmiany, np. oldschool, new style, new age, freestyle, co czyni go wyjątkowo różnorodnym, a każdy miłośnik tańca znajdzie w nim coś dla siebie. Sprawdź, czym charakteryzuje się hip-hop, poznaj jego podstawowe kroki i poczuj to!
– Breakdance (5+) inne nazwy: break, breaking, bboying, breakdancing) – rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych „w parterze”

Dima
Dima Derkachenko

Student III roku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi Specjalność: tancerz- choreograf Absolwent teatru tańca „Rhythms of the Planet” w Mikołajowie, Ukraina. Tancerz w spektaklu „Wir sind hier” w Berlinie Tańczył w spektaklach „Korrida”, „Fatamorgana na pustyni Egiptu” ,„Legendy Egejskiego morza”, „ Polovtsian Dances” wraz z teatrem tańca „Rhythms of the Planet” .
OPIS ZAJĘĆ DIMY:
– Gimnastyka artystyczna (6-8 l.) – elementy gimnastyki, rozciąganie, ćwiczenia przy drążku, na trampolinie itp.
– Akrobatyka (9+ l.) – elementy akrobatyki, rozciąganie, ćwiczenia fizyczne, ćwiczenia kardio, ćwiczenia na trampolinie.
– Contemporary dance (9+ l.) – elementy tańca współczesnego, ćwiczenia na improwizacje, ćwiczenia aktorskie, ćwiczenia na pokonywania strachu przed publiką, rozciąganie, taniec w poziomach, floorworkout.

Paulina Darul
Paulina Darul

Studentka studiów licencjackich drugiego roku – Uniwersytet Łódzki. Uczestniczka wielu konkursów i turniejów tanecznych, zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych (Drgania Przestrzeni, Taneczne Pejzaże, Spontan i wiele innych). Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w latach przedszkolnych, dołączając do grupy tanecznej w Spółdzielczym Domu Kultury. Przez wiele lat należała do zespołu Hip-Hopowego. Żaden sport nie był jej obcy. Od piłki nożnej, przez siatkówkę, aż do tańca. W roku 2017 jej kolejną pasją stało się pole dance. Podczas zajęć Acro Pole zaraża swoją pasją młodsze pokolenia.
OPIS ZAJĘĆ PAULINY:
– AcroPole Kids (7+ l.) to zajęcia dla dzieci zainteresowanych niestandardowymi formami akrobatyki. Zajęcia polegają na opanowywaniu figur powietrznych na drążku pionowym i nauki płynnego poruszania się pomiędzy nimi. Te zajęcia w Kids Studio Zgierz pomagają zbudować siłę elastyczność oraz uczą pokonywania własnych słabość, takich jak lęk wysokości czy niska samoocena.