ela najman
Ela Najman

Ela uprawnienia do uczenia ludzi latać zdobyła w 2015 roku, od tego czasu nieprzerwanie uczy dzieci i dorosłych świata aerialu i pole dancu.
Uczestniczka wielu branżowych szkoleń. Praca instruktora, szczególnie z grupami początkującymi daje jej mega dużo satysfakcji. Ela ma w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, którymi chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Ktokolwiek zna Elę wie, że uśmiech nie schodzi z twarzy nikogo kto się u niej na zajęciach pojawi. W wolnym czasie Ela uwielbia aktywnie odpoczywać. Pływać, jeździć konno, zwiedzać podwodne zakamarki, jeździć na rolkach lub wspinać się w górach. Kocha podróże, także jeśli nie ma jej na zajęciach, sprawdźcie jej Instagram, bo pewnie śmiga na rurce w Korei Południowej.

18485764_810769865752565_8550808878017266800_n
Dima Derkachenko

Trener Dima mówi o sobie: Jestem absolwentem kierunku taniec Akademii Humanistycznej Ekonomicznej w Łodzi o specjalności: tancerz- choreograf. Najlepiej czuję się w tańcu z elementami akrobatyki więc chętnie podzielę swoją wiedzą z Waszymi dziećmi. Gorąco zapraszam na zajęcia, będą niesamowite i pozytywne emocje!!

Natalia Fastyn
Natalia Fastyn

Swoją przygodę z Aerial rozpoczęła od Pole Dance w 2015 roku, ponadto uczęszczała do łódzkiej szkoły baletowej. Sport to jej największa pasja. Ze względu na jej baletową przeszłość i ogromne doświadczenie w rozciąganiu i wzmacnianiu, prowadzi również zajęcia ze stretchingu i pilatesu.

240974719_578123753367507_3143462127421390796_n
Aleksandra Wich

Tańczę od najmłodszych lat. Z formacją braliśmy udział w zawodach ogólnopolskich jak i za granicami naszego kraju. Swoje umiejętności szkole na rozmaitych warsztatach tanecznych. Dodatkowo studiuję choreografie i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi jak i młodzieżą, dlatego prowadzenie zajęć tanecznych jest idealnym rozwiązaniem.

ada
Ada Klimaszewska

Taniec i sport towarzyszy mi od dziecka. Gdy miałam 8 lat zaczęłam tańczyć rock and roll’a sportowego, akrobatycznego i trenowałam tam około 6 lat. Następne kilka lat rozwijałam się w innych technikach tanecznych, niestety przez kontuzje musiałam zrobić sobie przerwę. Szybko zaczęłam tęsknić i szukałam alternatyw, gdy tylko zobaczyłam pokaz Pole Dance wiedziałam ze musze się go nauczyć. W między czasie odkryłam aerial hoop i tak już trenuje 6 lat. Kocham to co robię i z przyjemnością zarażę Cię swoją pasją.

martyna garus
Martyna Garus

Sport był zawsze obecny w moim życiu. Najpierw taniec, tenis ziemny potem zajęcia fitness, a w wieku 16 lat pierwsze zajęcia aerial hoop. Chwilę później zajęcia pole dance i aerial silks. Aktualnie jestem certyfikowanym instruktorem aerial silks oraz aerial hoop. Uwielbiam pracować zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, a najbardziej satysfakcjonujące jest dostrzeganie progresu u swoich kursantów.

patrycja zgierz
Patrycja Wojnowska

Sport od zawsze był obecny w moim życiu. Już jako dziecko trenowałam pływanie, lekkoatletykę, tenis ziemny oraz taniec. Po tańcu przyszła kolej na jeździectwo oraz fitness. W styczniu 2015 r. pierwszy raz odwiedziłam Studio Pole Dance, gdzie zakochałam się w rurce od pierwszego spinu. Po 6 miesiącach trenowania Pole Dance zaszłam w ciąże i musiałam przerwać treningi, ale nie zrezygnowałam całkowicie z aktywności fizycznej. W ciąży przytyłam 20 kg. Była to świetna motywacja do zrobienia kursu Instruktora Fitness oraz trenera personalnego. Niedługo potem zostałam trenerem Pole dance i Aerial Hoop. Od tego czasu, czyli od 4 lat rurka jest całym moim życiem. Kocham aktywność fizyczna i staram się moją pasją motywować innych do ruchu oraz jak najwięcej osób zarazić miłością do Pole Dance.

magda prawda
Magdalena Prawda
Moja przygoda z aerial dance zaczęła się na jesienią 2012 roku. Zaczęło się od zajęć pole dane i gruponu uprawniające do wejścia na pierwsze zajęcia pole dance. Od zawsze byłam związana ze sportem, ale nie konkretnie z akrobatyką. Pamiętam, że długo się zastanawiałam czy wziąć jedno wejście bo może mi się nie spodoba? A może rurka bardzo mi się spodoba i warto kupić karnet na 8 wejść? W końcu zdecydowałam się na opcję środkową i wykupiłam 4 wejścia. Już po pierwszych zajęciach żałowałam, że nie więcej. Po około 1,5 roku doszły zajęcia na kole powietrznym. To było dla mnie jak niesamowite połączenie huśtawki z trzepakiem (tak pamiętam te czasy, gdy na podwórkach były trzepaki!). Choć początki były ciężkie to siła szybko się budowała, więc mogłam robić coraz bardziej skomplikowane i trudne figury. A i poziom rozciągnięcia po cichu postępował. Latem 2017 roku odkryłam szarfy i to było coś co absolutnie pokochałam. Szarfy bez wątpienia dają poczucie nieograniczonej wolności w powietrzu. Niesamowicie rozciągają kręgosłup i relaksują po całym dniu spędzonym w pozycji siedzącej. Pozwalają odsunąć wszystkie problemy i zresetować umysł. Rozwijają cały organizm pod pozorem zabawy i powodują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Ponadto pracuję jako analityk logistyczny. Zawzięcie uczęszczam na kursy językowe z portugalskiego i hiszpańskiego. Na szczęście przynoszą efekty! Choć nie grzeszę czasem to nie potrafię zrezygnować z treningów nordic walking. I nie potrafiłabym żyć bez chmary kotów okupujących wszystkie krzesła w moim domu.
241207604_3056993721202879_2652684666078795229_n
Monika Gadzińska

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat w zespole „Parbat”, z którym zdobywała liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca. Magister Pedagogiki Tańca i Choreografii. Studia I stopnia ukończyła na kierunku taniec, specjalizacja tancerz – choreograf. Występowała m.in. podczas wyborów Mistera Polski, w teledysku Marii Sadowskiej oraz statystowała w filmie „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Odbyła praktyki zawodowe w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od zawsze zakochana w tańcu klasycznym i technice tańca współczesnego. Zaraża uczniów pasją do tańca i dąży do tego aby posiadali perfekcyjną technikę.